Viimane päev

VIIMANE PÄEV!

Peale Laulasmaa spaas, mullivanni, massaaži ja saunaprotseduure olid järgmise päeva hommikul kõik see mees rivis nagu polekski kümmet päeva ja ca 1300 km-i jalgades.

Selle päeva tegi ilmataat meile mõnusaks, suurimad tänud talle selle eest! Meie viimane päev möödus päikesepaistelise ja parajalt soojas ilmas.

Lõunapaiku jõudsime juba pealinna küljealla Tabasalusse kus lubasime endale küüslaugu leivad ja väikese õlle.

Meid üllatas kui pikalt me enne Tabasalu saime sõita mööda kergliiklusteed ja lõpuks sõitsime mööda kergliiklusteid pidi kuni KUMU-ni välja. Lahe!

Vahepeal vallutasime Tallinnas Kultuuri kilomeetri,  Raekoja platsi, Russalka, Kadrioru pargi ja Presidendi lossi ning KUMU ja siis algas viimane kümmekond km-i koju! No, mitte kuidagi ei tahtnud spidomeetri kiirusnäidik laskuda alla 30 km/h. Ju siis ikka koduigatsus poistel nii suur.

Teisipäeval 17. Juunil kella 15.30 paiku me alguspunkti minu koduõue väravasse me tagasi jõudsime!

Sõbrad vastas, väike šampanja, saun ja grill ning kella 20.00 paiku oli see matk selleks korraks juba ajalugu!

No ja egas nii lihtsalt siis otsi kokku ei tõmmatud! Juba pidasime plaani millal ära vallutada saared ja mis oleks kui me oma kahe matka, Matkatee 370  (2012 september) ja Tuur me Eestis’13 elamuste meenutusi võiks teha augusti alguses Ahti juures, Otepääl saunas aga sinna peaks minema ikka ratastel, no kuidas siis muidu!

Mis see siis ära ei ole, a’la ca 250 km. Selleks on vaja ju kõigest ca 12 tundi. Kokku sai lepitud augusti esimene reede so 2 august.

Teeme ära!

Koduni 2km

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Back to Top