7

7. päev

Täna, 7.päev, oli meie matkaseltskonnale tõeline kaelamurdmine ja samas deja vu.
Nimelt sõitsime 165km, millest 130km oli ekstreemsport, mis nõudis ka head ratta valdamistehnikat, seepärast tuli tänase tripi läbimisajaks 12h, millest 9h puhast sõiduaega….

Ekstreemseim oli lõik, kus pidime sõitma mööda metsaveotraktori rööpaid, mille põhjas vändates põlved üle rööpaääre ei ulatunud.
Siinkohal soovitame kõigile väga mõnusat, meie eilset, ööbimiskohta, Valgamaal, Piiri külas, Rahamae talus. Igavesti soe ja mõnus vastuvõtt ja teenindus ja üldsegi mitte kallis- soovitame.
Rattasõidu kohta imestame ise, et ainukene mure meil trassil on olnud rehvide purunemine. Täna kippusid kõik kruvid, nii ratastel, kui pilootidel logisema aga homme peame putitama.

Kõige krooniks on deja vu – vähem kui aasta jooksul oleme Ikla 2 korda allutanud, esimest korda sama seltskonna poolt RMK MATKATEE 370 finišis ja teist korda täna! Ja kui viimsel 40kmil hakkas meestel mott langema, siis pärast Iklat oli kõigil tuju laes, sest nüüd on suund ainult kodu poole. Meis on veel täna niipalju optimismi, et ehk oleme päevade pärast niivõrd terved, et võtame kaks viimast etappi 1 päevaga, mine tea ehk õnnestubki!

Karavan liigub edasi
Hetk Mõisakülas peale väikest einet
Veigo rehv katki

1 Comment

  1. Laur -  13. juuni 2013 - 22:36 3

    Äge! Kanged vanad olete, ma mõtlesin, et tänaseks on vähemalt pooled teist juba kodus ja lakuvad haavu:-)
    Aga ei, tundub et läheb lõpuni välja!

    Okas rehvi!

    Vasta

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked (required):

Back to Top