“Ma tahan võimlemise abil muuta terve keha tasakaalukamaks” – Sokrates

JG VIL! Veixi Rattatiimi kodukord ja tegevuspõhimõtted

JG VIL! Veixi Rattatiimi rattariiete hinnakiri

JG VIL! Veixi Rattatiimi liitumisavaldus

DPPS_vvccxxdxe00028

 

Jrk.nr

Eesnimi

Perenimi

E-mail

Mob.nr

1.

Veigo Gutmann veigo@hansaviimistlus.ee 56 44 600

2.

Ahti Mardo ahti@turmar.ee 55 519 749

3.

Kristo Peerna kristo@ermeesia.ee 56 491 445

4.

Madis Sarik madis.sarik@rae.ee 55 515 701

5.

Henri Ausmaa henri_rk@hotmail.com 52 80 096

6.

Mart Võrklaev martvorklaev@gmail.com 51 32 166

7.

Jaanus Kiivit kiivit@hot.ee 56 563 354

8.

Tõnis Kõiv tonis.koiv@riigikogu.ee 50 65 300

9.

Kai Lasn kai.lasn@mail.ee 53 406 006

10.

Mikk Sarik mikk@raekoss.ee 50 61 027

11.

Eric Gutmann eric.gutmann@gmail.com 56 567 102

12.

Jens Vendel jens.vendel@rae.ee 52 13 893

13.

Kätlin Mardo katlin.mardo@gmail.com 52 27 340

14.

Ants Raud ants@ehituskoda.ee 52 80 597

15.

Erkki Lill erkki@tuuleveski.ee 52 99 120

16.

Marie Sarik mariesarik@hot.ee 51 940 605

17.

Mari Orusalu orusalu.mari@gmail.com 53 732 623

18.

Sandra Talpas stalpas@hot.ee 53 358 351

19.

Veiko Mettis veikomettis@gmail.com 56 283 100

Back to Top